Strona główna english version   forum galeria kontakt
         

 

   
    WYBIERZ :         AKCESORIA :    
 
    baterie
   
    obudowy
   
    pokrowce
   
    kable do transmisji
   
    zestawy HF
   
    ładowarki
   

Musisz codziennie ładować baterie w Twoim telefonie? A może podczas rozmowy telefon się wyłącza? Przyczyna - wadliwa bateria, wymień ją na nową!

Nie podoba ci się wygląd twojej słuchawki, a może chcesz podkreślić wyjątkowość Twojego telefonu. Nic prostszego, zmień obudowę!

Chcesz uchronić swój telefon przed zarysowaniem lub innymi czynnikami zewnętrznymi. A może znudziło Ci się sięganie po telefon do kieszeni. Możesz kupić pokrowiec lub kaburę idealnie dopasowane do Twojego telefonu i Twoich potrzeb.

Zrobiłeś serię zdjęć i chcesz zrzucić je na komputer, a może musisz zarchiwizować dane z telefonu lub wymienić pliki mp3? Wypróbuj kable do transmisji danych, adaptery IR lub bluetooth.

Prowadząc samochód ktoś dzwoni do Ciebie. Sięgasz po telefon czy może już kupiłeś zestaw Hends Free - tradycyjny lub bluetooth?

       
       
     
     
       
       
   

      ZAPRASZAMY

 
             
      baterie  
               
   

 

 

 

Na rynku są dostępne trzy rodzaje baterii : niklowo-wodorkowe, litowo-jonowe i polimerowe o różnych pojemnościach. Te pierwsze to najstarszy typ, najnowszy to polimerowe. Rozpoznasz je po oznaczeniach, odpowiednio Ni-Mh, Li-Jon, Li-Poli. Jednostką pojemności jest 1 mAh. Oczywiście czym więcej mAh ma Twoja bateria tym rzadziej będziesz ładował telefon. 

W ogniwach niklowo-wodorkowych występuje tzw. efekt pamięci. Skraca on żywotność baterii, dlatego też by ograniczyć to zjawisko należy rozładować do końca baterię przed każdym kolejnym ładowaniem. Wyłącza Ci się telefon podczas rozmowy, a masz baterię niklową dłużej niż pół roku?

 
   

 

 

 
   

Na 90% to objaw efektu pamięciowego. W bateriach litowo-jonowych i polimerowych to negatywne zjawisko nie występuje. Można je tak zwanie doładowywać. Niestety nie zawsze można zastąpić baterie ni-hm nowszym typem baterii. Powód: nie wszystkie telefony współpracują poprawnie z tymi ogniwami. Nie bez wpływu jest też rodzaj używanej ładowarki.

Doradzimy jakie ogniwa można stosować w Twoim telefonie i jak je należy ładować.

Posiadamy w sprzedaży baterie marki Forever. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że jest to najlepsza marka na rynku. Na wszystkie baterie udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Na życzenie klientów sprowadzamy również oryginalne baterie.

Wskazówka, każdą nowo zakupioną baterię należy poprawnie sformatować. Proces formatowania polega na trzykrotnym ładowaniu pustej baterii przez 12 godzin. Najlepiej jest wyłączyć telefon podczas ładowania. Oczywiście w okresach pomiędzy tymi ładowaniami nie należy doładowywać baterii.

 
               
                                                                                                                                                                powrót
             
      obudowy  
               
         

Telefon to elektronika i solidna ilość plastiku. Ale to ten plastik decyduje głównie o tym czy słuchawka się nam podoba czy też nie.

Obudowy telefonu można podzielić na trzy części: panel przedni, korpus i panel tylni. Korpus to inaczej mówiąc szkielet telefonu. Na nim jest osadzona płyta główna i reszta elementów elektronicznych. Do wymiany korpusu niezbędna jest wizyta w serwisie.

Panel przedni i tylni można z reguły wymienić samemu.

Posiadamy w sprzedaży obudowy oryginalne oraz całą gamę obudów zastępczych, w różnych kolorystykach jak również w stylistyce typowej dla danego modelu telefonu.

 
         
           
               
               
                                                                                                                                                                 powrót
             
      pokrowce  
               
   

 

 

 

Oferujemy kilka linii pokrowców na telefony.

Light - pokrowce przeźroczyste, wykonane z wysokiej jakości silikonu.

Campa - przód pokrowca jest przeźroczysty, tył wykonany z czarnego, miękkiego materiału, bez klipa z możliwością założenia smyczy, zamykany na zamek.

Zip - przód pokrowca jest przeźroczysty, tył wykonany ze skóry, z mocowaniem na klip obrotowy, zamykane na zamek. zobacz 1 2

ZIP II - tak samo jak ZIP, tyle, że bez klipa obrotowego. zobacz 1 2

Blue Line - przednia część pokrowca przeźroczysta, boki i tył wykonany z wysokiej jakości skóry. Mocowany klip obrotowy. Pokrowce te można umocować do krawędzi spodni zarówno pionowo jak i poziomo.  zobacz 1 2

 
   

 

 

 
   

 

 

 

 
   

Krusell - rodzina wysokiej jakości pokrowców i kabur wykonanych z wysokiej jakości materiałów (w tym naturalna skóra, zapięcia magnetyczne). Oprócz tego dostępna jest cała gama akcesorii towarzyszących. Szczegóły dostępne na stronie producenta : www.krusell.pl  

 
                                  zobacz kabura 1 2  pokrowiec 3 4 5  klip 6  
                                                                                                                                                                 powrót
             
      kable do transmisji  
               
         

Wymienić dane pomiędzy telefonem a komputerem możemy wybierając odpowiedni kabel transmisyjny. Jeżeli telefon posiada podczerwień (ir-DA) lub bluetootha (bt), możemy wyposażyć komputer w w odpowiedni adapter. Oczywiście posiadanie kabelka lub portu ir czy tez bt w komputerze nie wystarczy do tranfreru danych. Trzeba jeszcze zainstalować poprawne sterowniki i aplikację umożliwiająca wymianę danych. Czasami wystarcza samo środowisko Windows.

Producenci telefonów również udostępniają oprogramowanie wspomagające archiwizację np. dla słuchawek Nokia jest to PC Suite, dostępne na stronach www producenta. Nie jest to jednak regułą.

W sprzedaży posiadamy kable transmisyjne, adaptery ir-DA i bt z kompletnym oprogramowaniem. Wystarczy je zainstalować, podłączyć kabel do komputera i telefonu. I wszystko gra.

 
         
           
   

Polecamy akcesoria firmy MobileAction. Produkty tej firmy posiadają pełne oprogramowanie (dołączone na płycie CD) w wielu językach, w tym w języku polskim. Pełna specyfikacja oraz sterowniki i aplikacje do produktów MA można znaleźć na stronie www.mobileaction.com

Najszybszą transmisję zapewnia połączenie radiowe (technologia bluetooth). Oferujemy również wszystkie typy karty pamięci do telefonów o różnej pojemności.

Kable transmisyjne nie służą do wymiany oprogramowania i nie są tożsame z okablowaniem serwisowym.

 
               
                                                                                                                                                                 powrót
             
      zestawy HF  
               
         

Jak odebrać rozmowę nie sięgając po telefon?

Podłącz do telefonu zestaw słuchawkowy. Mono, stereo, może z pałąkiem? Masz telefon z technologią bluetooth? Nic bardziej wygodnego niż użycie zestawu słuchawkowego bt.

 

 
         
           
               
                                                                                                                                                                 powrót
             
      ładowarki  
               
         

Rozróżniamy dwa rodzaje ładowarek. Transformatorowe i impulsowe. Te pierwsze ładują dłużej baterię, nagrzewają się i są cięższe niż impulsowe. Jednakże bateria naładowana ładowarka transformatorową potrafi czasem trzymać napięcie nawet o 10% dłużej niż naładowana ładowarką impulsową. Oczywiście impulsówki ładują znacznie szybciej baterie.

Nie do wszystkich typów telefonów i baterii pasują oba rodzaje ładowarek.

A co zrobić gdy często podróżujesz samochodem i musisz podładować

 
         
           
   

swoją komórkę? Wystarczy kupić ładowarkę samochodową! Rada, wysiadając z samochodu nie zostawiaj włączonej ładowarki. Używając ładowarki samochodowej, przeładuj raz w tygodniu telefon tradycyjną ładowarką.

 
               
                                                                                                                                                                 powrót
               
               
           ZAPRASZAMY  
               
 

Strona główna | Telefony | Akcesoria | Oprogramowanie | Serwis | O nas | Galeria | Forum | Kontakt

                                                                                                                                                          bezen 2005