Serwis telefonów

ERSA Opole

Telefony komórkowe to nasza pasja!

Wiedza techniczna i praktyczna w połączeniu z dużą cierpliwością i precyzją pracowników naszego serwisu zaowocowała wysokim współczynnikiem naprawialności telefonów.

Nasz serwis wyposażony jest w najnowszy sprzęt naprawczy, a pracownicy są poddawani ciągłym szkoleniom. Dzięki temu cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów.

NAPRAWIAMY WSZYSTKIE MARKI I MODELE SMARTFONÓW, RÓWNIEŻ PO ZALANIU I UPADKU!!!

UWAGA: W przypadku zalania lub zawilgocenia telefonu radzimy wyjąć baterię (aktualnie w domowych warunkach jest to niemożliwe), wyjąć saneczki karty sim i dokładnie osuszyć telefon. Nie należy po osuszeniu sprawdzać czy telefon ładuje! Duża ilość telefonów trafiających do naszego serwisu nosi ślady korozji elektrolitycznej. Nie zastosowanie się do powyższych zasad może  spowodować trwałe uszkodzenie elektroniki i w konsekwencji uniemożliwić naprawę telefonu.

Maksymalne terminy napraw to dwa tygodnie, w praktyce jednak już po 2, 3 dniach roboczych, będą mogli państwo na nowo cieszyć się  swoim telefonem.

NA CZAS NAPRAWY WYDAJEMY TELEFON ZASTEPCZY!

Telefon komórkowy nie raz ratuje nas z przeróżnych opresji, ułatwia życie i komunikację z najbliższymi. Czasem jednak  pojawiają się problemy z użytkowaniem słuchawki.

W naszym serwisie będziemy starali się je rozwiązać. Wystarczy wysłać do nas opis problemu (usterki), a postaramy się odpowiedzieć na państwa pytanie drogą  elektroniczną:

Pytania prosimy kierować na adres: